Download Üye Girişi
 
 
Kurumsal Kimlik Ürünler Referanslar WaterİON Uygulamaları All for You Makalelerim WATERİON BAYİİLERİMİZ Haberler Videolar İletişim
Firmamızdaki yeniliklerden haberdar olabilmek için mail adresinizi ekleyebilirsiniz.
 
Waterion ile 7/24 Kesintisiz Temiz Havuz
Kullanım Şartları

Site Kullanım Koşulları

Sözü edilen kullanım koşullarında adı geçen taraflar: AYmaviyeşil Lt.Şti. kullanıma izin veren, siteyi ziyaret edip üye olan ve kullanıcı adı ve şifrelere sahip olan kişi ve kurumlar, kullanıcılar olarak anılacaktır.

1. Bu siteye üye olmak için başvuruda bulunmuş, ve üyeliği onaylanmış kişi ve kurumlar sitemizde bulunan olanaklardan faydalanbilirler. Bunun dışında her ne koşul olursa olsun sitemize bilgimiz dahilinde giriş yapmış kişiler kullanım hakkına sahip değillerdir. 

2. Üyeliği onaylanmış kişi ve/veya kurumlar kendilerine sisteme giriş için tarafımızdan verilen kullanıcı adı ve şifrelerinin sorumlulğunun kendilerine ait olduğunu kabul ederler.

3. Kullanıma izin veren, kullanıcıların site kullanımlarını geçici veya tamamen dondurabilir veya üyeliklerini iptal edebilir. Siteyi kullanan kişi ve/veya kurumlar böylesi bir durumu kayıtsız şartsız kabul ederler. Bununla ilgili hak talebinde bulunamazlar.